לתיאום תור

קיט ברירת מחדל

MINDME

ד“ר אילן וולקוב

פסיכיאטר מומחה

עמוד הבית

ד"ר אילן וולקוב, פסיכיאטר מומחה, משמש כמנהל הרפואי שלMindme, המרכז לטיפול פסיכיאטרי מתקדם. ד"ר וולקוב סיים לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, והוסמך כפסיכיאטר מומחה במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב). הוא מוסמך לטיפול בהתמכרויות ובתחלואה כפולה מטעם משרד הבריאות ואוניברסיטת תל אביב, ובוגר התוכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה של אוניברסיטת תל אביב.

ד"ר וולקוב מטפל בפונים מגיל 18 ומעלה, הזקוקים לפסיכיאטר מומחה לחרדות, פסיכיאטר מומחה לדיכאון, פסיכיאטר מומחה למצבי טראומה, פסיכיאטר מומחה לפוסט טראומה, פסיכיאטר מומחה ל-OCD, פסיכיאטר מומחה לפגיעות מיניות, פסיכיאטר מומחה לזהות מינית, פסיכיאטר מומחה להפרעות קשב וריכוז, פסיכיאטר מומחה לאוטיזם ואספרגר, פסיכיאטר מומחה להפרעות אכילה, פסיכיאטר מומחה להתמכרות ופסיכיאטר מומחה לתחלואה כפולה. לצד הטיפולים ארוכי הטווח עורך ד"ר וולקוב ייעוצים ממוקדים שתכליתם להתאים טיפולים תרופתיים פסיכותרפיים למצבים שנמנו לעיל.

ד"ר וולקוב עורך גם חוות דעת פסיכיאטריות לביטוח הלאומי, לצה"ל ולמשרד הביטחון. הוא מטפל במבוגרים עם מגוון רחב של קשיים והתמחה בטיפול בקהילה הגאה ובטרנסג'נדרים.

במקביל לעבודתו במרכז הוא מעביר סדנאות והרצאות למגזר העסקי, הרפואי והפרטי. מלבד זאת הוא מנהל בפורום דיכאון וחרדה ברשת החברתית כמוני, מייסודו של מכון גרטנר, ומרצה בהתנדבות לפני בני נוער ואנשי חינוך על סמים ועל התמכרויות.

ד"ר וולקוב שירת כחבר בהרכב שיפוטי בבית משפט השלום, והוא ממונה מטעם שרת המשפטים כחבר ועדות ערעור על פי חוק הנכים, על פי חוק נכי המלחמה בנאצים, על פי חוק נכי רדיפות הנאצים ועל פי חוק משפחות חיילים שנספו במערכה. כמו כן הוא חבר באיגוד הפסיכיאטריה, חבר בחברה הישראלית לרפואת התמכרויות וחבר ועדת ביקורת בוועד לפסיכיאטריה בקהילה.

מטפל בשפות העברית, הרוסית והאנגלית.